Laud Media, on yılı aşkın deneyime sahip Norveç kökenli uluslararası bir Digital Signage uzmanıdır.

 
 

Laud Media, Digital Signage sektöründe, on yıldan uzun bir süredir Digital Signage ve ilgili sistemlerle çalışan personel ile geniş bir deneyime sahiptir.

Laud Media Digital Signage sistemi, bugün Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya'da 28 ülkede 3000'den fazla görüntüleme gerçekleştiriyor.

Laud Media, her müşterinin Yatırımın Geri Dönüşünü sağlamak için minimum servis ve maksimum kullanma süresine sahip en iyi donanım ve yazılım sağlamaya odaklanmaktadır.

Laud Media'nın yeni ürün ve çözümleri uygularken ana odak noktası, müşteriler için çok düşük uzun vadeli maliyetlerle birlikte yüksek kalitedir.

 
You do not just buy from Laud Media; you Partner with Laud Media.
— Odd Roar Olsen, General Manager

Örnek Proje Hesaplama ve Demosu

Laud Media Türkiye, küçük tek dükkanlardan, birkaç ülkedeki büyük ölçekli uygulamalara kadar olan projeler üzerinde geniş deneyime sahiptir.

Taahhütsüz bir giriş, Laud Media'nın nasıl çalıştığını tanıtabileceğimiz ve ücretsiz bir demo için bize en iyi olduğumuzu kanıtlayacağımız bir giriş için bize ulaşın.

Şirket görevimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak ve uyarlayarak onlara onlara en iyi teknik çözümleri sunabilir ve böylece hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabiliriz. Bu sayede müşterilerimizle çok iyi ve uzun vadeli bir ortaklık kurabiliriz.

şirket Vizyonumuz

Laud Media, Digital Signage sektöründe en iyi ve en güvenilir Sistem Entegratörü, Sistem Tedarikçisi ve Güvenilir İş Ortağı olmaya çalışmaktadır.