Laud Media, on yılı aşkın deneyime sahip Norveç kökenli uluslararası bir Digital Signage uzmanıdır.

 
 

Laud Media, Digital Signage sektöründe, on yıldan uzun bir süredir Digital Signage ve ilgili sistemlerle çalışan personel ile geniş bir deneyime sahiptir.

Laud Media Digital Signage sistemi, bugün Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya'da 28 ülkede 3000'den fazla görüntüleme gerçekleştiriyor.

Laud Media, her müşterinin Yatırımın Geri Dönüşünü sağlamak için minimum servis ve maksimum kullanma süresine sahip en iyi donanım ve yazılım sağlamaya odaklanmaktadır.

Laud Media'nın yeni ürün ve çözümleri uygularken ana odak noktası, müşteriler için çok düşük uzun vadeli maliyetlerle birlikte yüksek kalitedir.

 
You do not just buy from Laud Media; you Partner with Laud Media.
— Odd Roar Olsen, General Manager

Sample Project Calculation and Demo

Laud Media Turkey has extensive experience on projects from small single shops, to large scale implementations over several countries.
Contact us for a non-committing introduction, where we can introduce how Laud Media works, and to get a free demo, where we will prove we are the best


Şirket görevimiz

By understanding and adapting to our customers needs, we can offer them the best technical solutions to them and thereby help them to achieve their goals. In this way we can achieve a very good and long term partnership with our customers.

şirket Vizyonumuz

Laud Media strives to be the best and most reliable System Integrator, System Supplier and Trusted Partner in the Digital Signage sector.