fida logo.jpg
 
 

Fida, elektronik ve mekanik pazarda faaliyet gösteren ve 20 yıldan fazla bir süredir ekran üretme tecrübesine sahip dinamik bir İtalyan şirketidir.

Dijital Tabela, kamu bilgi sistemleri, reklam ürünleri ve özel kompleks projeler için entegre sistemler çözümleri üretmektedir.

Teknolojik gelişime odaklı, tasarıma özen gösteren ve “İtalyan Malı” işçilik kalitesine dikkat gösteren yenilikçi bir şirket.

 


ELEKTRİK VE MEKANİK TASARIM

Malzeme, teknoloji ve üretim süreçleri konusundaki bilgi birikimimiz sayesinde Araştırma ve Geliştirme Departmanımız en son teknolojiden yararlanarak son derece kompleks ürünler geliştirir ve tasarlar.

SİSTEM ENTEGRASYONU

Fida'nın bir parçası olduğu prestijli projeler, donanım ve yazılımın en iyi şekilde entegrasyonu için yüksek bir teknik bilgi edinmemize olanak sağlamıştır.

İÇERİK TESLİMİ VE ETKİLEŞİMLİ YAZILIM

Fida, içerik dağıtım yazılımı ve müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayacak etkileşimli çözümleri nasıl seçip entegre edeceğini bilir.

KURULUM, YÖNETİM VE BAKIM

Kalifiye teknik kadromuz, Avrupa'da yönetme, müdahale etme, kurma ve bakımını yapmak için yeterli organizasyon becerileri sunar.


Fida_ISO_9001_Certification.jpg
Fida_ISO_Certification_14001.jpg
Fida_ISO_Certification_18001.jpg
Fida_Certification.jpg