İçeriğinizin Kontrolünü ele alın.

Laud Media ile ortaklık yaparak, Digital Signage sisteminizin geleceğini garanti edersiniz.

“Facebook kuşağı” büyüyor ve oluyor ya da yakında işinizde ana hedef müşteriniz olacak. Laud Media Digital Signage ile hazır olduğunuzdan emin olun.

3x1+P+-+1.jpg

3x3 P - 1.JPG

Laud Media tam bir Digital Signage servis sağlayıcısıdır

Başarılı bir Digital Signage sisteminin alınması, işletilmesi ve servisi için gerekli tüm hizmetleri size ve ekibinize sunuyoruz.

Dijital Tabela sistemini çalıştırmanın tüm yönlerinde sizi destekleyebilecek gelecek için doğru ortağı bulduğunuzdan emin olun.Doğru donanım, başarının ve yatırımın geri dönüşünün anahtarıdır

Laud Media, mümkün olan en yüksek işletim güvenliğini sağlamak için yalnızca en iyi ve kanıtlanmış donanımlarla çalışır.

Laud Media, Digital Signage sisteminizde kullanılabilecek en operasyonel güvenli donanım olan IAdea medya işlemcilerinin Türkiye distribütörüdür. Çok uzun ömürlü ve çok küçük servis yüzdelerine sahipler.

LMP-7300.png


Yatırım Getirisi

Bir projeye yatırımınızın geri dönüşü birçok yolla ölçülebilir. Laud Media ile ortak olduğunuzda, projenizin yatırım getirisini ölçmek için herhangi bir projenin başından itibaren size yardımcı oluruz.


Digital Signage Nedir?

Kafa karıştırıcı bir işlem olabilir! Gelir, markalaşma, eğitim veya bilgi için karmaşık ve bu nedenle zaman alıcı olup olmadığına dair dijital bir tabela ağı oluşturma fikri ile geliyor.

Umarım, bu kılavuz size iyi bir başlangıç noktası sağlar ve dijital tabela çözümünüzü uyguladığınızda size yardımcı olur.


Instagram Feed