Servislerimiz

Laud Media, başarılı bir Digital Signage Sistemi elde etmek, işletmek ve hizmet vermek için gereken tüm hizmetleri sağlar. İlk proje danışmanlığından eski sistemlerin kurulumuna ve depolanmasına kadar her şeyi kapsayacak şekilde.

 
 

Doğru Sİstem ve yazılım Seçİmİ

Laud Media, gereken doğru bilgileri edinmenize ve ihtiyaçlarınızı analiz etmenize, kuruluşunuza ve bütçenize uygun doğru HW ve SW çözümünü seçmeyi başarmanıza yardımcı olur.

Pek çok farklı çözüm vardır ve bir Digital Signage sistem yapısını seçmeden önce, herhangi bir sistemin veya donanımın olanak ve kısıtlamalarının ne olduğunu anlamak önemlidir.

Laud Media geniş bir deneyime sahiptir ve en önemli amacı müşteriye uzun yıllar boyunca mutlu olacakları bir çözüm bulmaktır.


uygulama ve eğitim

Laud Media, gerekli herhangi bir ülkede kurmaya hazır personeli bulundurmaktadır. Bugün 30'a yakın ülkede kurulum yaptık ve hepsinde farklı inşaat ve mimarlık şirketleriyle çalıştık.

Bu, Laud Media'nın kapsamlı deneyime sahip olduğu proje yönetimi hakkında bilgi ve deneyim gerektirir.

Laud Media, şirket personeline Digital Signage sisteminin nasıl işletileceği ve sürdürüleceği konusunda eğitim ve öğretim sağlayacaktır.


operasyon ve bakım

Günlük işlemler ve sistem raporlama, İçerik Yönetim Sistemleri'nin (İYS) farklı seçeneklerinden biriyle yapılır.

Laud Media, müşteri ve organizasyonun ihtiyaç duyduğu her türlü çözümü sunar.


içerik hazırlama

İçerik, herhangi bir Dijital Tabela sisteminin en önemlisidir, profesyonel ve etkili içeriğe sahip olmadan, ne kadar “yüksek teknolojili” bir sisteme sahip olduğunuz, içeriğin Yatırımın Geri Dönüşünü sağlayan şey olmadığı anlamına gelmez.

Laud Media ayda birkaç bin gösterim için içerik üretiyor ve size ve kuruluşunuza Digital Signage için en iyi içeriği hazırlamada yardımcı olabilir


Servis ve garanti

Laud Media, hem uzaktan hem de yerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlar.

Laud Media teknisyenleri, herhangi bir konumdaki herhangi bir servis sorununa yardımcı olmak için her zaman hazırdır

Laud Media, donanım türüne ve markaya bağlı olarak 2-3 yıl garanti vermektedir.

 

YENİLEME ve Donanımın Yeniden Kullanımı

Birçok mağazayı ve / veya ülkeyi kapsayan operasyonları olan büyük müşteriler için, dükkanları yenilemek, taşımak veya kapatmak için her zaman bir ihtiyaç vardır.

Bu durumlarda Laud Media, kullanılmış donanımı yenilemek ve daha sonra yeni mağazalarda kullanılmak üzere saklamak için hizmet vermektedir.

Hepsi senin için organize edildi.