Return of Investment

Laud Media, farklı sektörlerdeki şirketlere projelerin uygulanması ve yatırım (YG) veya amaç geri dönüşü (ROO) için en iyi getiriyi elde etmenin en iyi yollarını bulma konusunda geniş bir uzmanlığa sahiptir.

“Kur ve unut” ürün ve sistemlerini tedarik ediyoruz. Kesinti süresi olmadan veya yerinde servis gerektirmeden on yıldan beri sürekli çalışan birçok sistem örneğimiz var.
— Odd Roar Olsen, General Manager
 
 

Uzun ömür

Laud Media ile çalışarak en net yatırım getirisine sahip olan nokta; donanım ve sistemlerimizin çok uzun beklenen ömrü. Her şey 24/7 operasyon için düşünülerek yapılır ve gerçek olarak; Laud Media ürünlerinin hiçbiri açma / kapama düğmesine sahip değil, gerçekten 7/24 ürünler.

 

Her şeyi ölçmek

Laud Media, marka oluşturmak, marka bilinirliği vb. Gibi belirli hedefleriniz olduğunda ROO'yu sağlamak için en iyi ortaktır. Laud Media, hedefinize ulaşmanızı sağlamak için projenin başından itibaren sizinle birlikte çalışır ve hepsinden önemlisi, başarıyı ölçmenin iyi bir yolunu bulmanıza yardımcı olur. Birincisi, elbette birincisi ile ilgili ROI ile ilgili olan, çok düşük servis oranıdır. Amacımız, sisteminizde% 0 kesinti süresine sahip olmaktır; bu da gelir kaybına veya hedeflerinize ulaşmamaya neden olur. Herhangi bir sistemin kapalı kalma süresi, ortaya çıkarıldığında çoğu zaman çok maliyetli olabilen birçok gizli maliyete sahiptir. Laud Media ile ortaklık kurarken; Yatırımın Geri Dönüşünü sağlıyorsun.

 

Danışman tavsiyesi isteyin

Laud Media, Sistemlerimizle ilgili çeşitli danışmanlık türleri sunar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak ve adapte ederek, onlara en iyi teknik çözümleri sunabilir ve böylece satışlarını geliştirmelerine yardımcı olabiliriz. Şirketiniz için en iyi çözümü birlikte bulabileceğimiz, taahhüt etmeyen bir giriş için bize ulaşın.

 

Başarılı Yatırımlar

Laud Media, yaklaşık 30 ülkede kurulmuş sistemlere sahiptir ve müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmuştur. Bu bize başarılı bir projenin nasıl başarılı olacağı konusunda çok yüksek bir bilgi verdi. Laud Media, projenin her aşamasında “nasıl yapılır” konusunda tavsiyede bulunur: Planlama, Uygulama ve İşlemler.