IAdea Dokunmatik özellikli hepsi bir arada Dijital İşaretleme

 
 
XDS-2288 F.jpg

Iadea XDS-2288 - 22 inch All in one display

IAdea XDS-2288, değerli bir interaktif dijital tabela çözümünde güçlü bir tasarım ve ticari işlevsellik içeren IAdea Smart Workplace serisinin bir parçası olarak 22 ”dokunmatik (21,5 inç görüş açısı) akıllı bir tabeladır.

En uzak mesafeden bile en iyi görsel deneyim için en son geniş görüş açısı teknolojisine (IPS) ve 250 nit parlaklığa sahiptir. Kullanıcılar, hem manzara hem de portre modlarında ekranda oynatılan görüntüleri veya videoları izleyebilir.v

 

XDS-1588 F.jpg

Iadea XDS-1588 - 15 inch All in one display

XDS-1588, XAd-2288'in (kardeş model), yerleşik bir NFC ve RFID modülüne ek olarak IAdea Smart Workplace serisinin bir parçası olarak sunduğu, 15 ”dokunmatik özellikli akıllı bir tabeladır.

Endüstri sınıfı sağlamlık ve performansla tasarlanan bu, her işyeri ve her şirket için en iyi dijital tabela çözümüdür.

 

XDS-1088 F.jpg

Iadea XDS-1088 - 10 inch All in one display RFID

XDS-1088, IAdea Smart Workplace serisinin bir parçası olan 10.1 ”dokunmatik akıllı tabeladır. Rozet kimlik doğrulaması için mükemmel yerleşik NFC ve RFID (isteğe bağlı HID okuyucu) ile cihaz, üniversite kampüslerinde, konferans salonlarında ve otellerde yaygın olarak kullanılan toplantı oda rezervasyonunun yanı sıra yönetim için de tasarlanmıştır.

Endüstriyel sınıf sağlamlık ve performansla tasarlanan IAdea XDS-1088, her işyeri ve her şirket için en iyi dijital tabela çözümüdür.

 

XDS-1078 F.jpg

Iadea XDS-1078 - 10 inch All in one display POE

10 ”etkileşimli akıllı tabela, dünya çapında bir düzineden fazla yazılım programıyla uyumludur. Dokunma işlevi, günümüz toplantılarına göz atmanıza da olanak sağlar

Oda durumu veya ürün kimliği için farklı renkler kullanın

 

XDS-1062 F.jpg

Iadea XDS-1062 - 10 inch Smart Signboard with PoE

XDS-1062 Akıllı Tabela, gücün ulaşılmasının zor olduğu alanlarda görsel iletişimin gereksinimlerini karşılar. Tabela, hem güç hem de veri için bir kablo kullanan ve genel kurulum maliyetlerini düşüren Power over Ethernet'i kullanır.

Ayrıca, hareket sensörü ve dokunmatik tuşlar gibi çevresel girişler ile cihazın etkileşimlerine uyumluluk sağlar.

 

XDS-1060 F.jpg

Iadea XDS-1060 10” Smart Signboard with Motion Sensor

XDS-1060 Bulut Tabela, sınırlı alanda görsel iletişim ihtiyacını karşılar. Smart Signboard'un yenilikçi form faktörü, müşterilerinizle perakende raf alanında ve resepsiyon masalarında iletişim kurmanıza benzersiz erişim sağlar.

Dahili hareket sensörü ve dokunmatik tuşlar, ünitenin izleyicinin yoldan geçen veya tutulan bir seyirci olmasına bağlı olarak doğru içeriği sunmasını sağlar.